+372 555 12 303
Menüü

SPA

Koge sörwe rahu

Spaa on koht, kus lõõgastuda ja leida üles see maagiline vabastav meeleseisund, mis on olnud sörwelastele iseloomulik läbi aastasadade. Eks sörwelased on ka meid juhatanud, kuidas luua selline sobiv keskkond, kust leiab kümneid kenasid nurrumise kohti. Spaa on loodud selleks, et sünniks parem sina, ning et kannaksid endas sörwe rahu ja õnne ka teistele edasi.

SÖRWESPA juhatab teekonnale, mis on otsast otsani laetud suurepärasest enesetundest. Vee rahustavat toimet võimendavad aknast paistvad saaremaised kadakad ja männid, mis aitavad korrastada oma mõtteid ja leida tee iseendani. Kohapeal on saadaval kosutavad joogid, et saaksid muretult nautida lõõgastavat puhkust ja lihtsalt olla koos iseendaga.

Meie spaahoones on külalisi ootamas kaks basseini, saunad ja peagi avatav eraldi vaikne ala.

Suplusbassein

30 °C veega suplusbasseinis on võimalik nautida nii õhumulle kui veealuseid jugasid, mis pakuvad ka rahulikku vastuvoolu ujumise võimalust. Sügavust on 1,2 m.

Lõõgastusbassein

35 °C lõõgastusbasseinis saab lisaks soojale veele hellitada end massaažimõnusid pakkuvate mullidega.

Leilisaun

Leilisaun, kus õhk on kuum ja kuiv, on inspiratsiooni saanud traditsioonilisest saaremaisest saunast, kus lagi ja seinad suitsust mustaks värvunud. Leili viskamisega saab niiskustaset tõsta. Temperatuur on 80 kraadi. Soovitatav sauna kasutus 10-15 minutit.

Aurusaun

Aurusaun, kus temperatuur on 45-50 °C ja niiskust enam kui 100%, viib sind justkui ümbritsevasse männimetsa ja tekitab tunde nagu lebaksid soojas aurupilves kesk Saaremaa loodust, kus iga hingetõmme turgutab meeli ja taastab energiat. Saunast väljudes on jume sama särav kui peale jaltuskäiku värskes õhus. Kuumust saab reguleerida istudes erinevatel kõrgustel asuvatel astmetel. Soovitatav sauna kasutus 10-15 minutit.

Sanaarium

Sanaarium on madala temperatuuri ning keskmise õhuniiskusega lõõgastumissaun, kus temperatuur 55 °C. Mahe kuumus, mis viib mõtted päikeselistesse suvepäevadesse, lubab keha soojendada pikemalt. Meeli kosutab lavalt avanev kaunis loodusvaade ning sume muusika. Soovitatav sauna kasutus 20-25 minutit.

Vaikne ala 18+

Meie spa vaikne ala on loodud täiskasvanud külalistele, kes soovivad nautida vaikust ja rahu. Selle osa avame külalistele peagi.


Spaa on mitte majutujatele avatud eelnevalal kokkuleppel.

Broneerimine: 555 12303

Lapsed 0-3 a      tasuta
Lapsed 4-15 a     10 eurot
Täiskasvanud     20 eurot

Majutujatele on spaa avatud iga päev ja spaasse pääs hinna sees.