+372 555 12 303
Menüü

MIDA TEHA

SÖRWESPA koduks on Sõrve poolsaar. Kas mõtlete, mida teha Saaremaal?

Meie poolsaar pakub ühest küljest privaatset olemise kohta ja teisalt saarele iseloomulikku imettegevat väge. See on pelgupaik argise sagimise eest ja maagiline pühapaik mõnulejatele. Sobib kõigile, kes oskavad hinnata rahu ja vaikust ning saarele omast romantikat.

Suvi meelitab saarele rohkelt puhkajaid, sest teatavasti on just siin kõige rohkem päikeselisi päevi. Kuid meie kutsume Saaremaale aastaringselt, sest siin on mõnus igal aastaajal.

  • SÖRWESPA-s kohapeal saab mõnuleda spaas või sulistada suvisel ajal välibasseinides. Kohapealt saab laenutada jalgrattaid ja käimiskeppe.
  • Ujuda saab 0,5 km kaugusel Läätsa rannas ja 9 km kaugusel asuvad Järve puhkekohas.  Surfajad leiavad 11 km kauguselt Mändjala Surfiklubi ja 13 km kaugusel on Saaremaa Surfiklubi.
  • Aktiivse puhkuse austajatele soovitame 2 km kaugusel asuvat Salme Rannapargi terviserada ja meie juurest algavat Läätsa-Kuressaare kergliiklusteed, mille pikkuseks on koguni 19 km. 11 km kaugusele jääb veel Mändjala discgolf ja 14 km kaugusel on Viieristi matkarada.
  • Ratsutamiseks ja ratsamatkadeks võtavad külalisi vastu 25 km kaugusel olev Ratsukievari ja pisut kaugemal, 45 km kaugusel Minni Hobutegevus.
  • Väga erilise elamuse pakuvad merematkad, kalastusretked, hülgevaatlus ja sukeldumine Vilsandi saarestikus, mis jääb meie juurest 38 km kaugusele.
  • Piirkonna põnevamad vaatamisväärsused on Sääre tirp, Sõrve tuletorn, külastuskeskus ja muuseum, mis jäävad 30 km kaugusele ning Mihkli Talumuuseum, mis on 33 km kaugusel.

Ja kui mõtlete ikka veel, mida teha Saaremaal, siis tulge lihtsalt kohale ja anname õige suuna kätte. Esmalt broneeri endale sobiv öömaja ning üks mõnus puhkus saab alata.